1er Trofeu de Categories

1r TROFEU DE CATEGORIES
Aquest últim cap de setmana es va celebrar el 1r Trofeu de Categories, a Riudoms, on els nostres patinadors van realitzar una molt bona actuació:

Aleví B:
🏆Elsa Besirovic 2a

...

Aleví A:
Lara Souza 6a
Cristina Cañellas 7a
Joan Jardí 8è

Infantil A:
🏆 Maria Rius 3a
Nuria Besirovic 6a
Joan Cañellas 8è
Carla Bargalló 11a

Cadet B:
Silvia Lahera 9a
Sofia Caballero 15a
Laura Martinez 17a

Cadet A:
🏆 Jose Luis Montull 3r

Moltes felicitats a tots i molta sort en les pròximes competicions!💪🏻❤️
CAMPIONAT D’ESPANYA CADET🔜 @joseluismontull
CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ/INFANTIL🔜 @mariarius05 @joancanellas5 @joanjardi07 @ Riudoms

1er Tofeo d'Iniciació B i C

Aquest diumenge 17 de Juny, les nostres patinadores del Club Patí Cambrils, han participat al 1r Trofeu d’iniciació nivell B i C a Calafell.
Nivell B:
Marina Pouget Camacho ha aconseguit assolir el nivell B quedant en 4a posició❤️
Aitana del Pino 4a en la categoria de 8-9 anys.
En la categoria de 10 anys: Gemma Saperes 11a i Raquel Cabau 12a...
Nivell C 8-9 anys:
Laia Quesada 2a 🏆
Alma Minguez 5a
Moltes felicitats😍
Ànims petites!!! Continueu així😘😘 @ Calafell, Cataluna, Spain

1ª Fase Interclubs Territorial de Tarragona

Aquest dissabte es va celebrar la primera fase de interclubs de la Territorial de Tarragona, a les instal.lacions del Club Patí Hospitalet de l’Infant, on han participat 31 de les nostres patinadores del Club Patí Cambrils, obtenint molt bons resultats. Enhorabona a totes les patinadores, entrenadores i familíes! 😘
NIVELL I
0-6 ANYS
Natura Romero 1a
Mar Macià 2a...
Leyre Crespo 3a
7-8 ANYS
Aina Bargalló 2a
Helena Moreno 1a
Sheila Otero 9a
Ainhoa Sanchez 8
Clara Cristià 4a
+ 9 ANYS
Inés Cristià 1a
Maria Miguel 7a

NiVELL II
+9ANYS
Berta Mallat 4a
Ana Luiza de Oliveira 5a
Ana Sophia del Barco 7a
Naiara Rigol 9

NIVELL III
8-9ANYS
Laia Quesada 2a
Alma Minguez 3a
+10 ANYS
Judit Fortuny 2a

Nivell IV
0-9 ANYS
Aitana del Pino 1a
10-11 ANYS
Marina Pouget 1a
Gemma Saperes 3a
+12ANYS
Marta Bajo 4a

NIVELL V
0-9ANYS
Desirée Alarcon 1a
Raquel Carnero 2a
Laia Gallés 3a
Neus Romero 4a
10-11ANYS
Noelia Gimenez 2a
+12ANYS
Paula Martinez 1a
Ènia Figueras 2a
Nivell VI
10-11 ANYS
Xènoa Gallés 1a
+12ANYS
Ariadna Garcia 2a
Laia Pallarès 4a

2na PROVA NIVELL B I C

Aquet diumenge algunes de les nostres patinadores del Club Patí Cambrils, han participat a la 2a.prova iniciació del Nivell B i C a CP El Perelló, on Aitana del Pino ha aconseguit assolir el nivell B. Moltes felicitats! I a la resta hauran de provar sort a la pròxima! I a seguir treballant😘😘😘💪🏻💪🏻💪🏻 @ El Perelló

 

Campionat de Catalunya Cadet-Juvenil

Jose Luis Montull 9è classificat al Campionat de Catalunya Cadet! Moltes felicitats!❤️

Territorial Benjami, Alevi i Infantil

Molt bons resultats al Campionat Territorial Benjamí, Aleví i Infantil.

Categoria Infantil Femení:
🏆Maria Rius subcampiona de la Territorial de Tarragona i classificada pel Campionat de Catalunya Infantil.
Nuria Besirovic 12a i Carla Bargalló 13a, es van classificar pel Campionat Federació.

...

Categoria Infantil Masculí:
🏆 Joan Cañellas 3r classificat pel Campionat de Catalunya Infantil.

Categoria Aleví Femení.
Lara Souza 5a i Cristina Cañellas 6a, es van classificar pel Campionat Federació.

Categoria Aleví Masculí.
🏆 Joan Jardí campió de la Territorial de Tarragona i classificat pel Campionat de Catalunya Aleví.

Moltes felicitats a tots i a seguir treballant amb força pels pròxims campionats!💪🏻

Moltes gràcies a tots els patinadors del club pel recolzament que han rebut els participants!😍

Durant el Campionat Territorial es va fer el sorteig dels productes cedits per l'empresa Anytime Fitness.
Moltes gràcies a tots els que vau col.laborar en l'organització d'aquest campionat!

Concurs Dibuix

Aquesa semana han sido entregados regalos a todos los patinadores del club que participaron en el concurso organizado para elegir el diseño del cartel del campeonato territorial benjamin, peces de colores, niños.
Los participantes fueron:
Silvia, Lara, Aitana, Marina, alma, Ines, Helena, clara, Martina, Paula, María, Aina, mar, Paula y Gabriela.
El dibujo ganador ha sido diseñado por la patinadora Silvia Lahera! Felicidades! 😍

Fase Final Territorial Consell Esportiu

Les nostres patinadores van obtenir molts bons resultats en la Fase Territorial de Patinatge del Camp de Tarragona:

Prebenjamí B: Helena Moreno 1a 🥇

Benjamí B: Ines Cristià 3a🥉

...

I el grup show amb la coreografia “Desconnexió” van obtenir una merescuda 4a plaça😍😍

Moltes felicitats a tots!

1er TROFEO INICIACIO D, A I CERTIFICAT

Aquest cap de setmana 13 patinadores han participat al 1er Trofeu de Iniciació de nivell D, A i Certificat.
Les nostres patinadores han obtingut molt bons resultats😍

Nivell D 9 anys
Ana Sophia del Barco 6a

...

Nivell D + 14 anys
Ana Luiza de Oliveira del Barco 1a

Nivell A 0 a 9 anys
Desirée Alarcon 2a
Raquel Carnero 3a
Laia Gallés 6a
Neus Romero 7a

Nivell A 10 a 11 anys
Thais Gomez 3a

Nivell A 12 a 13 anys
Paula Martinez 8a

Nivell Certificat 10 a 11 anys
Elsa Besirovic 3a
Xènia Gallés 14a

Nivell Certificat 12 a 13 anys
Laia Pallarès 16a

Nivell Certificat + 14 anys
Ariadna Garcia Guasch 7a

Moltes felicitats a totes!❤️

2na convocatoria prova nivel D,A i Certificat

Aquest diumenge dia 6 de maig,  les 3 patinadores que s’han presentat a les proves de nivell A i Certificat han superat el nivell. Moltes felicitats a les 3!😍
Nivell A:
🏅Thais Gomez
🏅 Desirée Alarcon
Certificat: ...
🏅 Elsa Besirovic

TERRITORIAL CADET JUVENIL JÚNIOR I SENIOR 2018

Aquest cap de setmana hem participat al Campionat Territorial Cadet Juvenil Júnior i Sénior.
Moltes felicitats a les nostres patinadores i patinador per la seva actuació!😍💪🏻

Categoria Cadet:

...

🏆 Jose Luis Montull 1r classificat per al Campionat de Catalunya.

🏅 Silvia Lahera 22a
🏅 Sofia Caballero 28a
🏅 Laura Martinez 30a

XVII TROFEO CRITERIUM MARESME 2018 MATARÓ

El nostre equip de competició va fer un gran inici de temporada aquest diumenge al 17è Trofeu Criterium Maresme organitzat pel Patinatge Artístic Mataró, obtenint molt bons resultats:

Categoria Aleví:
Joan Jardí 8è
Cristina Cañellas 10a...
Lara Souza 12a

Categoria Infantil:
Maria Rius 7a

Categoria Cadet:
Jose Luis Montull 2n

Categoria Infantil B:
Nuria Besirovic 2a
Joan Cañellas 17è
Carla Bargalló 23a

Categoria Cadet B:
Silvia Lahera 5a
Laura Martinez 6a
Sofia Caballero 16a

Enhorabona a totes les patinadores i patinadors! Us animem a seguir treballant per aquesta temporada 2018!💪🏻

FASE FINAL CONSELL COMARCAL 2018

El passat diumenge 8 d’Abril, les nostres patinadores van participar a la 3a Fase Comarcal a Riudoms obtenint uns magnífics resultats:
Benjamí B:
🏆Inés Cristià 1a
🏅 Maria Miguel 9a
Minis:...
🏅 Leyre Crespo 7a
🏅 Mar Macià 8a
🏅 Natura Romero 10a
Prebenjamí B:
🏆 Helena Moreno 1a
🏆 Clara Cristià 2a
🏅 Ainhoa Sánchez 5a
🏅 Aina Bargalló 11a
🏅 Marina Pagliano 15a
Aleví C:
🏆 Laia Daza 1a
🏆 Berta Mallat 2a
🏅 Martina Mir 6a
🏅 Naiara Rigol 9a
Infantil C:
🏅 Carla Riscos 4a
Show Primària:
🥈 Desconnexió
Moltes felicitats a totes i a seguir treballant!

12È TROFEU GRUPS XOU

El grup xou del Club Pati Cambrils 5è al Trofeu del Pla de Santa Maria amb la coreografia “Desconnexió”!👏🏻😍
Enhorabona a totes les patinadores i patinador per l’esforç i les ganes que vau demostrar!

2na FASE COMARCAL 2018

El passat diumenge 4 de març les nostres patinadores van participar a la 2ª Fase del Comarcal al Reus Deportiu obtenint uns magnifics resultats:

 

Benjamí B:

 

6º Inés Cristià

12º María Miguel

 

Minis:

 

3º Mar Macia

4º Natura Romero

6º Leyre Crespo

 

Prebenjamí B

 

2º Helena Moreno

5º Ainoha Sanchez

6º Aina Bargalló

11º Clara Cristià

14º Marina Pagliano

 

Aleví C

 

1º Berta Mallat

2º Naiara Rigol

3º Martina Mir

4º Laia Daza

 

Intantil C:

 

3º Carla Riscos

 

Moltes felicitats a totes i a seguir treballant!!

 

 

1era FASE COMARCAL 2018

1era fase comarcal 2018 al Reus ploms
1era fase comarcal 2018 al Reus ploms

El passat diumenge les nostres patinadores van participar a la 1a Fase Comarcal al Reus Ploms obtenint uns magnífics resultats:

Benjamí B:

🏆 Inés Cristià 3a

🏅 Maria Miguel 9a

Minis:

🏅 Natura Romero 4a

🏅 Leyre Crespo 6a

🏅 Mar Macià 8a

Prebenjamí B:

🏆 Helena Moreno 3a

🏅 Ainhoa Sánchez 4a

🏅 Aina Bargalló 8a

🏅 Clara Cristià 9a

🏅 Marina Pagliano 11a

Aleví C:

🏆 Berta Mallat 1a

🏆 Martina Mir 3a

🏅 Naiara Rigol 4a

Infantil C:

🏆 Carla Riscos 3a

Moltes felicitats a totes i a seguir treballant!😍💪🏻

1era Convocatoria Nivell D Nivell A i Certificat

Ahir va tenir lloc a Alcover la 1a Convocatòria del Nivell D, Nivell A i Certificat. 

Moltes felicitats a les patinadores que han aconseguit assolir el nivell D!😍💪🏻

🏅Alma Minguez

🏅Judit Fortuny

🏅Laia Quesada

Les patinadora Elsa Besirovic haurà de provar sort, en Certificat, a la pròxima!💪🏻