PROVA ESPECIAL NIVELL A I CERTIFICAT

Dissabte 15 de Desembre, a Riudoms, la Neus Romero, la Raquel Carnero i la Paula Martinez es presenten a la Prova Nivell A. La Laia Pallarés i la Desirée Alarcón es presenten a la Prova de Certificat. Molta sort a totes!❤️💪🏻

 

Final d'Interclubs

Diumenge 2 de desembre les nostres patinadores participen a la Final d’Interclubs de Tarragona celebrada al Pavelló Olímpic de Reus.

Nivell I
0 a 6 anys
Leyre Crespo...
Mar Macià
Natura Romero
7-8 anys
Aina Bargalló
Helena Moreno
Clara Cristià
9+anys
Inés Cristià

Nivell II
9+anys
Ana Luiza de Oliveira

Nivell III
8-9 anys
Laia Quesada
Alma Minguez

Nivell IV
0-9 anys
Aitana del Pino
10-11 anys
Marina Pouget

Nivell V
0-9 anys
Raquel Carnero
Neus Romero
12+anys
Paula Martinez

Nivell VI
0-9 anys
Desirée Alarcon
10-11 anys
Xénia Gallés
12+ anys
Laia Pallares

Molta sort a totes!❤️💪🏻

Copa Catalana

Aquest Dissabte dia 1 de Desembre la nostra patinadora Elsa Besirovic participa a la Copa Catalana en categoria Aleví que es celebra a Lleida. Molta sort!❤️💪🏻

 

Prova Nivell C i B

Aquest diumenge 25 el Reus Ploms organitza la Prova de Nivell C i B on hi participen:

Nivell C
Alma Minguez
Judit Fortuny...
Laia Quesada

Nivell B:
Marina Tell

Molta sort a totes!💪🏻❤️

Copa Catalana d'Iniciació

Dissabte 17 de Novembre es celebra la Copa Catalana d’Iniciació al Reus Ploms, on hi participen Helena Moreno en Nivell D i Thais Gomez en Nivell A.
Molta sort!❤️💪🏻

 

Campionat Federació Aleví i Infantil

El dies 10 i 11 es celebra el Campionat Federació Aleví i Infantil a Lleida on hi participen en categoria Aleví: Cristina Cañellas i Lara Souza. I en categoria Infantil: Carla Bargalló i Nuria Besirovic.
Molta sort a totes!😍💪🏻

 

3er prova nivel D, A i Certificat

Aquest cap de setmana els dies 27 i 28 les nostres patinadores participen a les proves de nivell D, nivell A i Certificat a les instal•lacions del CP. El Pla de Santa Maria.

Nivell D:
Aina Bargalló
Iniés Cristià...
Clara Cristià
Ana Luiza De Olivera
Ana Sophia Del Barco
Helena Moreno
Ainhoa Sanchez

Nivell A:
Raquel Carnero
Neus Romero
Paula Martinez

Certificat:
Laia Pallarés
Desirée Alarcón
Ariadna Garcia
Xènia Gallés

Campionat de la Tardo

Aquest cap de setmana es celebra el Campionat de la Tardor a Mont-Roig del Camp. Dissabte és el torn de les patinadores de categories:

Aleví:
Elsa Besirovic

...

Cadet:
Silvia Lahera
Laura Martinez

Diumenge participaran les nostres patinadores d’Iniciació:

Nivell A
Thais Gomez
Neus Romero
Raquel Carnero

Nivell B
Aitana Del Pino

Nivell C
Laia Quesada

Nivell D
Helena Moreno
Ana Luiza De Olivera
Ana Sophia Del Barco

Molta sort a totes!❤️💪🏻

Campionat d'Espanya Aleví i Infantil

Els dies 18, 19 i 20 es celebra el Campionat d’Espanya Aleví i Infantil a Santander, on el nostre club estarà representat pel Joan Jardí i el Joan Cañellas. Molta sort i disfruteu de l’experiència! 💪🏻 @ Santander, Cantabria

 

2na Fase Interclubs

28 patinadores del nostre club participen a la 2a Fase Interclubs Territorial el dia 13 d'octubre a la tarda a Tortosa:

Nivell I
0-6 anys
Leyre Crespo...
Mar Macià
Natura Romero

7 - 8 anys
Aina Bargalló
Clara Cristià
Ainhoa Sanchez
Helena Moreno
Sheila Otero

9 + anys
Inés Cristià
Claudia Diaz
Maria Miguel

NIVELL III
9+ anys
Ana Luiza De Olivera
Ana Sophia Del Barco
Berta Mallat

8-9 anys
Alma Minguez
Laia Quesada

10 anys
Judit Fortuny

NIVELL IV
0-9 anys
Aitana del Pino

10-11 anys
Marina Pouget
Marina Tell

NIVELL V
0-9 anys
Desirée Alarcon
Raquel Carnero
Neus Romero

NIVELL V
10-11 anys
Thais Gomez

+12 anys
Paula Martínez

NIVELL VI
10-11 anys
Xènia Gallés

+12 anys
Ariadna Garcia
Laia Pallarés

Molta sort a totes!❤️💪🏻

3er Trofeu Iniciació  B i C

Demà dia 6 d'octubre es celebra el 3er Trofeu iniciació a La Pobla de Mafumet nivell B i C on hi participen:

Nivell C
Alma Minguez
Laia Quesada
Judith Fortuny

Nivell B
Marina Pouget
Aitana del Pino
Marina Tell
Raquel Cabau

Molta sort a totes!❤️

2n Trofeu de Categories

El 29 de Setembre es celebra el 2n Trofeu de Categories a Amposta, on hi participen
Aleví A; Cristina Cañellas, Joan Jardí, Lara Souza
Aleví B; Elsa Besirovic
Infantil A; Carla Bargalló, Joan Cañellas.
Cadet B Silvia Lahera, Laura Martinez...
Molta sort a tots😍❤️💪🏻 @ Amposta

3er Trofeo d'iniciació nivell D, A i Certificat

Aquest cap de setmana, dies 22 i 23 de Setembre, es celebra el 3r Trofeu d’Iniciació a Reus. Molta sort a totes!💪🏻😍
Nivell D
-Aina Bargalló
-Ainhoa Sánchez
-Clara Cristià...
-Helena Moreno
-Inés Cristià
-Ana Shopia del Barco
-Ana Luisa da Oliveira
Nivell A
-Desireé Alarcón
-Raquel Carnero
-Neus Romero
-Thaïs Gómez
-Noelia Giménez
-Paula Martínez
Nivell certificat
-Xènia Gallés
-Laia Pallarès
-Ariadna Garcia @ Club Natació Reus Ploms

Campionat Catalunya Aleví/Infantil

Demà comença el Campionat de Catalunya Aleví / Infantil a Igualada, on hi participen la Maria Rius, el Joan Jardí i el Joan Cañellas! Molta sort! ❤️💪🏻 @ Igualada

 

2n Trofeu Iniciació nivell C i B

Avui dissabte, quatre de les nostres patinadores, participen al 2n Trofeu iniciació 2018. En categoria nivell C de 10-11 anys:
JUDIT FORTUNY VALLET
De 8-9 anys:
ALMA MINGUEZ ESTEVE
Categoría nivel B de 10 anys RAQUEL CABAU PRADERA i MARINA POUGET CAMACHO a 11 anys....
Molta sort a totes!!! I disfruteu molt 😘😘😘

Campionat d'Espanya Cadet i Juvenil

Avui comença el Campionat d’Espanya Cadet i Juvenil, a La Seu d’Urgell, on hi participa el nostre patinador cadet, Jose Luis Montull 💙💪🏻
Programa Curt: Demà a les 15:00h.
📢El campionat es podrà seguir en directe en aquest enllaç:
📺 http://feptv.es/es/index.php
Molta sort!😍💪🏻💪🏻 @ La Seu d'Urgell

 

1er Trofeu de Categories

Aquest cap de setmana es celebra el 1r Trofeu de Categories a Riudoms, on hi participen:
Aleví A: Cristina Cañellas, Joan Jardi i Lara Souza.
Aleví B: Elsa Besirovic.
Infantil A: Carla Bargalló, Nuria Besirovic, Joan Cañellas i Maria Rius.
Cadet A: Jose Luis Montull. ...
Cadet B: Sofia Caballero, Silvia Lahera i Laura Martínez.
Molta sort a tots!💪🏻

1er Tofeo d'iniciació nivell B i C

Aquest diumenge dia 17 de juny sis patinadores del Club Patí Cambrils participen al 1er Trofeu d'iniciació nivell B i C a Calafell:

Nivell B
Raquel Cabau
Aitana del Pino...
Marina Pouget
Gemma Saperes

Nivell C
Alma Minguez
Laia Quesada

Molta sort a totes!😍

1a Fase Interclubs Territorial

31 patinadores del nostre club participen a la 1a Fase Interclubs Territorial el dia 9 de juny al matí a Hospitalet de l'Infant

Iniciació nivell 1
Aina Bargalló
Leyre Crespo...
Clara Cristià
Inés Cristià
Mar Maciá
Maria Miguel
Helena Moreno
Natura Romero
Ainhoa Sanchez

Iniciació nivell 2
Ana Luiza De Olivera
Ana Sophia Del Barco
Berta Mallat
Naiara Rigol

Debutants nivell III
Judit Fortuny
Alma Minguez
Laia Quesada

Debutants nivell IV
Marta Bajo
Aitana del Pino
Marina Pouget
Gemma Saperes

Debutants nivell V
Desirée Alarcon
Raquel Carnero
Ènia Figueras
Laia Gallés
Noelia Gimenez
Paula Martinez
Neus Romero

Debutants VI
Xènia Gallés
Ariadna Garcia
Laia Pallarés

Molta sort a totes i disfruteu!😍

2an Prova de Nivell   C i B

Aquest diumenge les nostres patinadores participaran a la Prova de Nivell C i B celebrada pel CP El Perelló.

Nivell C:
Alma Minguez
Judit Fortuny...
Laia Quesada

Nivell B:
Aitana Del Pino
Marina Pouget

Molta sort a totes!💪🏻

Campionat de Catalunya Cadet-Juvenil

Aquest cap de setmana es celebra el Campionat de Catalunya Cadet - Juvenil a Alcover on hi participa el nostre patinador Jose Luis Montull en categoria Cadet Masculí.
Molta sort!❤️

Campionat Territorial Benjamí Aleví Infantil.

Aquest dissabte 19 de maig, organitzem el Campionat Territorial de Tarragona de les categories Benjamí, Aleví i Infantil.
Del nostre club hi participen en categoria Aleví: Cristina Cañellas, Lara Souza i Joan Jardí. I en categoria Infantil: Joan Cañellas, Carla Bargalló, Nuria Besirovic i Maria Rius.
Molta sort a totes i tots!😍

Fase Final Territorial Comarcal

Aquest diumenge dia 13 es celera la fase territorial de patinatge Camp de Tarragona, al Reus Ploms, on hi participen:


Helena Moreno en categoria prebenjamí B i Ines Cristià en categoria benjamí B.


I el grup xou amb la coreografia Desconnexió
Molta sort !! 💪🏻

1er TROFEO D'INICIACIÓ D,A I CERTIFICAT

Aquest cap de setmana es celebra a Tortosa el 1r Trofeu d’iniciació dels nivells D, A i Certificat. Molta sort a les nostres patinadores participants!😍💪🏻

Nivell D 9 anys
Ana Sophia del Barco

...

Nivell D + 14 anys
Ana Luiza de Oliveira del Barco

Nivell A 0 a 9 anys
Neus Romero, Laia Gallés, Raquel Carnero, Desirée Alarcon

Nivell A 10 a 11 anys
Noelia Gimenez, Thais Gomez

Nivell A 12 a 13 anys
Paula Martinez

Nivell Certificat 10 a 11 anys
Xènia Gallés, Elsa Besirovic

Nivell Certificat 12 a 13 anys
Laia Pallarès

Nivell Certificat + 14 anys
Ariadna Garcia Guasch

2na convocatoria prova nivel D,A i Certificat

Els dies 5 i 6 de maig es celebra a Amposta la Prova de nivell D, A i Certificat on hi participaran en nivell A: Desirée Alarcon i Thais Gomez; i en Certificat Elsa Besirovic.
Molta sort a totes!😍

Territorial Cadet Juvenil Junior Senior 2018

Aquest cap de setmana es celebra el Territorial Cadet, Juvenil, Júnior i Sénior al Reus Deportiu on hi participen Sofia Caballero, Silvia Lahera, Laura Martinez i Jose Luis Montull en categoria Cadet. Molta sort a tots! ❤️

Aquest Cap de Setmana els patinadors de categoríes del nostre club participarán al XVII critérium maresme 2018 que es celebra a Mataró:

 

Categoria Alevi

 

Cristina Cañellas Luna

Joan Jardí Marcó

Lara Souza Farias

 

 

Categoria Infantil B

 

Joan Cañellas Luna

Núria Besiròvic Llusià

Carla Bargalló Basagaña

 

Categoría infantil A

 

María Rius Sangenís

 

Categoria Cadet B

 

Laura Martínez Padilla

Silvia Lahera Dalmau

Sofia Caballero Recarey

 

Categoria Cadet A

 

José Luis Montull Navalón

 

 

MOLTA SORT A TOTS/TOTES!!!

 

 

Fase Final Comarcal a Riudoms

Aquest dimenge dia 8 d'abril es celebra la  fase final del  comarcal al Riudoms.

 

Del nostre club hi participaran:

 

Categoría Benjamí B:

 

Inés Cristià

María Miguel

 

Categoria Minis:

 

Leyre Crespo

Natura Romero

Mar Macia

 

Categoria Prebenjamí B:

 

Marina Pagliano

Clara Cristia

Ainhoa Sanchez

Helena Moreno

Aina Bargalló

 

Categoria Aleví C:

 

Naiara Rigol

Berta Mallat

Martina Mir

Laia Daza

 

Categoria Infantil C:

 

Carla Riscos

 

 

categoría xou:

 

¨Desconexió¨

12È TROFEU GRUPS XOU

Aquest cap de setmana es celebra al Pla de Santa Maria el 12è trofeo grups de xou....

 

El nostre club hi participarà amb el show " Desconnexió" dirigit per la nostra entrenadora Núria Plana.

 

Molta Sort!!!

2na Fase Comarcal al Reus Deportiu

Aquest dimenge dia 4 de Març es celebra la 2a fase comarcal al Reus Deportiu.

 

Del nostre club hi participaran:

 

Categoría Benjamí B:

 

Inés Cristià

María Miguel

 

Categoria Minis:

 

Leyre Crespo

Natura Romero

Mar Macia

 

Categoria Prebenjamí B:

 

Marina Pagliano

Clara Cristia

Ainhoa Sanchez

Helena Moreno

Aina Bargalló

 

Categoria Aleví C:

 

Naiara Rigol

Berta Mallat

Martina Mir

Laia Daza

 

Categoria Infantil C:

 

Carla Riscos

 

MOLTA SORT A TOTES|||

 

El proper divendres 23 de febrero se celebra al pabelló esportiu de Cambrils la Festa de l'Esport.

 

El Club Pati Cambrils estarà present amb els següents patinadors:

 

Alba Muñoz

Carlos Galera

Jose Luis Montull

Maria Rius

Núria Besirovic

Silvia Lahera

Laura Martinez

 

la festa de l'esport començarà a les 19.30.

1a. Convocatòria iniciació nivell C i B Lliure Certificado de Xou Solo Dance i F.O. 2018 i Convocatòria especial Prova Nivell Cartificat de LLiure

 

 

El Cp Cambrils participara amb la nostra Patinadora

 

  • Elsa Besirovic llusià

 

En la Categoría nivell Certificat LLiure

 

MOLTA SORT ELSA!!

 

 

 

 

 

LLOC I DATA DE CELEBRACIÓ: Dia 24 i 25 de febrer, a Tortosa

 

- INSTAL·LACIONS: Pavelló CP DERTUSA

 

- MODALITAT: Individual FEMENÍ, MASCULÍ.

 

- PISTA: Terratzo de 20x40 metres

 

 

 

 

 

CAMPIONAT CATALUNYA XOU

 

AQUEST CAP DE SETMANA ES CELEBRA A LA CIUTAT DE REUS EL CAMPIONAT DE CATALUNYA DE GRUPS XOU I QUARTETS....
NO HOS HO PODEU PERDRE!!!

 

1a Prova d'iniciació Nivell D, A i Certificat 2018

El CP Cambrils Participarà amb les nostres patinadores.

 

 

Nivell D:

 

  • Judith Fortuny Vallet
  • Laia Quesada Gonzalez
  • Alma Minguez Esteve

Nivell Certificat:

 

  • Elsa Besirovic Llusià

 

 

Molta Sort a totes!!

 

 

 

 

CAMPIONAT ESPANYA GRUPS XOU

1 i 2 DE MARÇ A SANTIAGO DE COMPOSTELA

EL CP CAMBRILS PARTICIPARÀ

 

 AMB ELS/LES NOSTRES PATINADORS/ES:

........................

 

DIA: 1 i 2 DE MARÇ (Hora a Concretar)

 

LLOC: SANTIAGO DE COMPOSTELA

 

 

1r. TROFEU INICIACIÓ NIVELL C i A

EL CP CAMBRILS PARTICIPARÀ

 

 AMB ELS/LES NOSTRES PATINADORS/ES:

........................

 

LLOC I DATA: VENDRELL, 8 i 9 DE MARÇ 

 

 

INSTAL·LACIONS: CE VENDRELL 

 

PISTA: PARQUET

 

 

1r. TROFEU INICIACIÓ NIVELL B i CERTIFICAT

EL CP CAMBRILS PARTICIPARÀ

 

 AMB ELS/LES NOSTRES PATINADORS/ES:

........................

 

LLOC I DATA: ALCOVER 15 i 16 DE MARÇ 

 

INSTAL·LACIONS: PAVELLÓ CP ALCOVER

 

PISTA: PARQUET

 

 

III TROFEU GRUPS XOU

EL CP CAMBRILS PARTICIPARÀ

 

 AMB ELS/LES NOSTRES PATINADORS/ES:

........................

 

LLOC I DATA: EL PLA DE SANTA MARIA 29 i 30 DE MARÇ 

 

INSTAL·LACIONS: CP EL PLA DE SANTA MARIA

 

PISTA: TERRATZO